Diagnostyka i mechanika samochodowa

Diagnostyka samochodowa pozwala na szybkie i precyzyjne wykrywanie usterek i problemów technicznych w pojeździe. Dzięki urządzeniom diagnostycznym, takim jak komputerowe systemy diagnostyczne czy testery diagnostyczne mechanicy są w stanie szybko zidentyfikować źródło problemu. Nasz serwis samochodowy wyposażony jest w urządzenia diagnostyczne, które pomagają w lokalizacji usterek i stosowaniu najlepszych metod naprawczych. Dysponujemy odpowiednim sprzętem warsztatowym i narzędziami, które pozwalają naszemu wykwalifikowanemu personelowi dokonywać serwisów zgodnie z najwyższymi standardami. Dzięki temu możemy również oferować tak innowacyjne usługi jak wodorowanie silnika, czyszczenie DPF, czy dynamiczna wymiana oleju.

Od ponad 9 lat troszczymy się o Państwa komfort i bezpieczeństwo na drodze dbając o sprawność Waszych samochodów.

Naprawiamy samochody osobowe i dostawcze – wszystkich marek. Dysponujemy doskonale wyposażonym zapleczem technicznym. Stawiamy na ciągły rozwój oraz doskonalenie naszej firmy. Specjalizujemy się we wszelkiego rodzaju wymianach, naprawach, jak i przeglądach.

Zadowolenie klienta jest dla nas kluczowym elementem pracy, więc mogą być Państwo spokojni oddając samochód w nasze ręce.

Za wszystkie naprawy wykonywane w naszej firmie bierzemy odpowiedzialność oraz udzielamy gwarancji. Oferujemy części oryginalne oraz wysokiej jakości zamienniki do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. W swojej ofercie mamy również sprzedaż części używanych i nowych.

Zobacz szczegółową ofertę usług w naszych warsztatach w Toruniu i w Lubiczu:

 Mechanika i diagnostyka samochodowa

Lubicz