O nas

Witamy na naszej stronie

Warsztat Pel-Cars  oferuje kompleksowe usługi motoryzacyjne, pomoc drogową oraz wynajem aut osobowych i busów.

Od ponad 9 lat troszczymy się o Państwa komfort i bezpieczeństwo na drodze dbając o sprawność Waszych samochodów.

Naprawiamy samochody osobowe i dostawcze – wszystkich marek. Dysponujemy doskonale wyposażonym zapleczem technicznym. Stawiamy na ciągły rozwój oraz doskonalenie naszej firmy. Specjalizujemy się we wszelkiego rodzaju wymianach, naprawach, jak i przeglądach.

Zadowolenie klienta jest dla nas kluczowym elementem pracy, więc mogą być Państwo spokojni oddając samochód w nasze ręce.

Za wszystkie naprawy wykonywane w naszej firmie bierzemy odpowiedzialność oraz udzielamy gwarancji. Oferujemy części oryginalne oraz wysokiej jakości zamienniki do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.

Posiadamy w swojej ofercie również sprzedaż części używanych i nowych.

Staramy się aby nasze wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej owocowało pełnym zadowoleniem oraz satysfakcją z oferowanych przez nas usług. Podążając za najnowszymi technologiami stale podnosimy kwalifikacje osób, które tworzą Pel-Cars.

Branża motoryzacyjna charakteryzuje się dużym dynamizmem, dlatego od początku istnienia firmy śledzimy wszelkie zmiany i trendy, by móc jak najlepiej sprostać Państwa oczekiwaniom.